Düzce Valiliği
Düzce Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Düzce Valiliği
Düzce Valiliği
PERSONEL BİLGİLERİ
İDARİ KADRO
Nurhan KARTAL İl Müdürü
Ömer CİHANGİR Müdür Yardımcısı V.
Zafer EKİNCİ Milli Emlak Müdürü
Nevin KARADENİZ Milli Emlak Uzmanı
Yakup ŞİMŞEK Milli Emlak Müdür Yardımcısı
Recep Süleyman ATASEVEN Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetlerinden Sorumlu Şube Müdürü V.
Memet Ali ŞANLI ÇED ve Çevre İzinlerinden Sorumlu Şube Müdürü V.
Memet Ali ŞANLI Çevre Yönetimi ve Denetiminden Sorumlu Şube Müdürü V.
Hidayet KABA İmar ve Planlamadan Sorumlu Şube Müdürü V.
Serdal ALEMDAR Yapı Denetimi ve Yapı Malzemelerinden Sorumlu Şube Müdürü V.
Fatih GALİTEKİN Proje ve Yapım İşlerinden Sorumlu Şube Müdürü V.
Rıdvan ALTUNDAL Yerel Yönetimler Şube Müdürü
Muhsin KARAGÜZEL Bilgi Teknolojileri, İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetlerinden Sorumlu Şube Müdürü
İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Hacer TAŞKIN KARAALİOĞLU Şehir Plancısı
Uğur İKAMET Şehir Plancısı
Bilgehan KIY Harita Mühendisi
Onur KAYMAK Harita Mühendisi
Fatih KILIÇARSLAN Harita Mühendisi
Murat KARKA Harita Teknikeri
Yaşar İhsan OKUMUŞ Elektrik Teknisyeni
PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Binnaz AYAZ TURMUŞ Mimar (Ücretsiz İzinde)
Yunus Emre KARADAYI Mimar
Emre KARAALİOĞLU İnşaat Mühendisi
Halil TONĞUÇ İnşaat Mühendisi
Hamit YILMAZ İnşaat Mühendisi
Mutlu ARSLAN İnşaat Teknikeri
Adem ULUAD Makine Mühendisi
Muhammed BEKTAŞ Elektrik-Elektronik Mühendisi
Gökhan ERKEZEN Elektrik Teknikeri
YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mustafa YAZICI İnşaat Mühendisi
Şükrü ÇİMEN İnşaat Yüksek Mühendisi
Yavuz KAYNAK Elektrik Mühendisi
İlyas AKTAŞ Jeoloji Mühendisi
Barış ÜNAL Elektrik Teknisyeni (Laboratuar Görevlisi)
Önder YAVUZ Şoför
ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Volkan ŞEKER İnşaat Mühendisi
Seda VARDAN CESUR Şehir Plancısı
Bilal KÖKSAL Elektrik Teknisyeni
ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mustafa BİLGİ  Çevre Mühendisi
Özlem ANAKAN Çevre Mühendisi
Selin Ece YERLİ Çevre Mühendisi
Zuhal ÇELİK ÇİFCİ Çevre Yüksek Mühendisi
Banu HEKİMOĞLU AYDIN Makine Yüksek Mühendisi
ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ayşe ERDOĞAN Jeoloji Mühendisi
Mensur TURMUŞ Jeoloji Mühendisi
Şebnem KESKİN Jeofizik Mühendisi
YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Gülen ÖZTÜRK Çevre Yüksek Mühendisi
Mustafa TANRIVERDİ Şehir Plancısı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ , İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Refik BAHRAM Ayniyat Saymanı
Merve ASLAN Memur
Aliye AYAN Memur
Ömer DEMİRCİ Memur
Fatma Nur KURNAZ Memur
Mehmet TURGUT İşçi (Muhasebe Görevlisi)
Ayten YERLİKAYA Hizmetli (Evrak Kayıt Görevlisi)
Bilal KAPLAN İşçi (Evrak Kayıt Görevlisi)
Hasip KURA İşçi (Arşiv Görevlisi)
Neşe TURAN Santral Görevlisi
Gülten ORHAN Temizlik Görevlisi
Niyazi KUZUCANLI İşçi (Şoför)
Hakan ÇALIŞKAN Şoför
Kemal AZGÜN Şoför (Hizmet Alımı)
Şaban ŞENGÜLOĞLU Şoför (Hizmet Alımı)
MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
Ferhat YILDIZ Milli Emlak UZMANI
Mehmet ATASEVER Milli Emlak UZMANI
Veli YİĞİTOĞLU Milli Emlak UZMANI
Yeliz ÖZEN Milli Emlak UZMANI
Hacer YAZICI Harita Teknikeri (Geçici Görevde)
Yurdagül KURNAZ Teknisyen
Firdevs ÇETİN VHKİ
Samet SAYAR VHKİ